Alpesi nyaralás Salzburg régióban!

Fedezze fel kedvező áron Salzburg tartomány látnivalóit.
5 nap/445 éj félpanzióval 399 €/fő-től!

Magasan a legjobb: aktív napok Hochkaron

Alpesi nyaralás Budapesttől csak 4 óra utazásra, 40+ belépővel az árban!
5 nap/4 éj 298 €/fő-től

Kalandnyaralás tavak és hegyek között

Kedvezménykártyával Karintiában
Kerékpárút, bob, szurdok, strand, Nassfeld, Pressegger See, Weissensee

Elérhetőség

06 1 301 0723

info@travelteam.hu

Eng.szám: U-001064

További információk...

Ajánlatkérés

Név*
Telefonszám*
E-mail*
Úti cél*
Érkezés*
Elutazás*
Utazók száma*
Szállástípus, Árkategória
Egyéb kérés
 
Ajánlatot kérek

Hotel Jakov

Árak / Foglalás

Az Amadria Park Hotel Jakov a Sibenik Amadria Park üdülőfalu (korrában Solaris üdülőfalu) részeként, Sibeniktől délre 6 km-re egy fenyvessel körülvett félszigeten található. A Hotel Jakov - teljes felújítás után - 2018-tól már 4 csillagos minősítésben várja vendégeit. A medencés hotelben 4-8 fős szépen berendezett, tágas családi szobák foglalhatók. Az üdülőfalu területén sok gyermekbarát szolgáltatás, játszótér, játékterem, aquapark és számos sportlehetőség várja a vendégeket. Kisgyermekes családoknak kitűnő választás. A Sibenik Amadria Park üdülőtelepen vízividámpark is várja kicsiket és nagyokat (csúszdák, vízi attrakciók...stb.). A közeli Amadria Park Hotel Ivanban található Mediterranean Garden Wellness központ térítés ellenében beltéri medencével, többféle szaunával, masszázzsal várja vendégeit.

 

Szolgáltatások: recepció, társalgó, étterem, bár, ajándékbolt, lift, WiFi internet, külső medence, fitness terem (€), gyermek és felnőtt animáció (főszezonban), játszótér, játékterem, teniszpálya (€), röplabdapálya (€), kosárlabdapálya (€), asztalitenisz (€), bowling (€), kerékpárkölcsönzés (€), vízisportok (€), csúszdák (€), Amadria Park Aquapark (€), Mediterranean Garden Wellness központ (€), En Vogue Beach Club (€), parkoló (€).

 

Távolság Budapesttől: kb. 690 km

 

Távolság a tengerparttól: kb. 50 m-re kavicsos, betonos strand bérelhető napágyakkal.

 

Hasznos információk:

  • háziállat (max. 10 kg) vihető (€)
  • parkolási díj (kb. 12 Euro/autó/nap)
  • babaágy (2 éves korig) kérhető (€)
  • szálláselfoglalás az érkezés napján 15 órától lehetséges, elutazáskor 10 óráig kell elhagyni a szobákat

Szobák: Hotel Jakov


2-4 fős szoba: komfortosan berendezett, légkondicionált, kb. 31 m2-es, kétágyas, 2 gyermek részére (13 éves korig) pótágyazható (emeletes ágyas), udvar/park vagy tenger oldali, francia erkélyes vagy erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó/kád, wc, hajszárító), telefon, műholdas tv, minibár.

 

4-8 fős szoba: komfortosan berendezett, légkondicionált, kb. 62 m2-es, két 2-4 fős, ajtóval összekapcsolt, max. 4 felnőtt és 4 gyermek (13 éves korig) részére foglalható, udvar/park oldali, francia erkélyes vagy erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó/kád, wc, hajszárító), telefon, műholdas tv, minibár.

Étkezés:


büfé reggeli.

Büfé vacsora előfizethető (€).

Árak: Hotel Jakov

Nyári árak


Az ár tartalmazza:

  • szállást
  • reggelit
  • kültéri medence haszánlatát

 

Az ár nem tartalmazza:

  • üdülőhelyi adót
  • parkolási díjat
  • utazást, biztosítást

 

*Tájékoztató jellegű kezdő árak, az elérhető legjobb árakért kérje ajánlatunkat!

Ennél az ajánlatnál dinamikus árazást alkalmazunk, azaz fix árlista helyett az utazás időpontja és az aktuális foglaltság függvényében változnak az árak. A táblázatban megjelölt kezdő áraktól egyes időpontok árai akár jelentősen is eltérhetnek!




Időszak2-4 fős udvar/park oldali, francia erkélyes szoba (-tól)*
/ fő/ éj
2-4 fős udvar/park oldali, erkélyes szoba (-tól)*
/ fő/ éj
2-4 fős tenger oldali, erkélyes szoba (-tól)*
/ fő/ éj
4-8 fős francia erkélyes szoba (-tól)*
/ fő/ éj
4-8 fős erkélyes szoba (-tól)*
/ fő/ éj
2025-04-12 - 2025-06-27
min. 3 éj
95 €
40 900 Ft
100 €
43 000 Ft
115 €
49 500 Ft
155 €
66 700 Ft
165 €
71 000 Ft
2025-06-28 - 2025-08-22
min. 3 éj
150 €
64 500 Ft
160 €
68 800 Ft
190 €
81 700 Ft
260 €
111 800 Ft
280 €
120 400 Ft
2025-08-23 - 2025-09-05
min. 3 éj
105 €
45 200 Ft
115 €
49 500 Ft
125 €
53 800 Ft
175 €
75 300 Ft
190 €
81 700 Ft

Kedvezmények:

  • 13 éves korig 3-8. ágyon: kérje ajánlatunkat!

 

Felárak, hozzárendelhető szolgáltatások:


Egyéb információk:

Korábban is foglalt nálunk? Kedvezmények törzsutasainknak.

 

Eurós áraink garantáltak, forintos áraink az árfolyam változásnak megfelelően változhatnak. Az árfolyamváltozás későbbi negatív hatásainak elkerülése érdekében javasoljuk az euróban, vagy az egy összegben forintban történő fizetést.

 

Ajánlatainknál látható képek minden esetben az adott szálláson készültek, azonban csak mintaként szolgálnak. Partnereink fenntartják maguknak a változtatás jogát (árak, szolgáltatások, akciók stb.), melyeket honlapunkon igyekszünk a lehető leggyorsabban lekövetni, hogy Utasainkat a lehető legpontosabban tájékoztassuk. E változtatásokból adódó esetleges félreértésekért, kellemetlenségekért irodánk felelősséget nem vállal.

 

 

Horvátország, Észak-Dalmácia, Sibenik, Hotel Jakov


Az ajánlat kinyomtatásához kérjük kattintson ide!

Rólunk írták

Kedves Travelteam! Ezúton is köszönünk mindent - a gördülékeny, gyors, egyszerű és pontos ügyintézést itthon és a helyszínen egyaránt! ...Summa summarum: Jól éreztük magunkat!

Kedves Győri Cecília! Szeretném megköszönni a sí utunkat. Nagyon jól éreztük magunkat. A szállásunk és az ellátás is kiváló volt. A síbusz a szállástól-pályáig, majd vissza tökéletesen működött. Nagyon örülök, hogy az eredeti foglalásunkat visszam...

 

Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget, minden nagyon jó volt. Jövőre is önökkel szeretnénk utazni.

Az ausztriai kirándulásunk fantasztikusan sikerült, emlékezetes marad mindenkinek! ...A csoport nevében is szeretném megköszönni a fáradozását!

Miért épp a Travelteam?

  • velünk foglalását gyorsan és egyszerűen intézheti
  • honlapunkon megbízható és részletes információkat talál
  • felkészült kollégáink minden kérdésére választ adnak
  • segítünk megtalálni az Önnek megfelelő utazást
  • garantáltan azt kapja, amit ígérünk
  • munkánkért felelősséget vállalunk
  • áraink átláthatóak és kedvezőek
  • ha segítség kell, non-stop elérhet minket utazása alatt is
  • bejegyzett utazási irodaként, szabályszerűen működünk

Foglalás előtt hasznos:

Utazás előtt hasznos:

Társoldalaink:


Travelteam ajánlatok számokban: 6 ország, 350 tengerparti nyaralás, 850 hegyvidéki/tóparti nyaralás, 826 síút, 85 körutazás. 698 szállás Ausztria, 119 szállás Franciaország, 150 szállás Horvátország, 269 szállás Olaszország, 16 szállás Szlovákia, 32 szállás Szlovénia legnépszerűbb üdülőhelyein.

2009 - 2025 CIT Group
Travelteam