Síelés & téli pihenés Karintiában verhetetlen áron!

2-8 fős apartmanok 15 percre Gerlitzen síterepétől.
6 nap/5 éj önellátással 4.375 Ft/fő-től. Félpanzió előfizethető

Prémium pályaszállás síhotelek

Kiváló ár-érték arányú 4* szállodák Nassfeld és Katschberg síterepén
Folyamatos akciók a téli szezonban!

Síelés az all inclusive ellátás kényelmével

Italfogyasztás és extrák az árban
Költséghatékony úgy is, hogy nem kell egész nap a szálláson (l)ennie! :-)

Segítünk megtalálni síszállását!

Írja meg, mikor és milyen síelést tervez, és elküldjük az elképzeléseinek megfelelő síajánlatot!
Kattintson ide az ajánlat kéréshez >>>

Ajándékozzon karácsonyra élményt szeretteinek!

Válasszon tetszőleges összegben vásárolható, személyre szabható és látványos ajándékutalványaink közül.

Elérhetőség

06 1 301 0723

info@travelteam.hu

Eng.szám: U-001064

További információk...

Ajánlatkérés

Név*
Telefonszám*
E-mail*
Úti cél*
Érkezés*
Elutazás*
Utazók száma*
Szállástípus, Árkategória
Egyéb kérés
 
Ajánlatot kérek

Hotel Padova

Árak / Foglalás

Rab város hangulatos részén fekszik, a 2016 nyarára teljesen felújított Hotel Padova, 15 perc sétára az óvárostól, 50 méterre a betonos, sziklás strandtól. A vendégek a tengeri fürdőzés mellett felfrissülhetnek a külső vagy belső medencében illetve a hotel wellness részlegén. A hotel előtt egy gyönyörűen kiépített, homokos strand található napozóágyakkal és csodálatos panorámával az óvárosra.

 

Szolgáltatások: recepció, lift, étterem, á la carte étterem, bár, kávézó, kültéri medence, beltéri medence, internet (€), többféle szauna (€), szolárium (€), masszázs (€), fitnesz terem (€), szépség szalon (€), konferenciaterem, animációs programok főszezonban, sportolási lehetőség a közelben (teniszpálya (€), kerékpárkölcsönzés(€)), parkoló.

 

Távolság Budapesttől: kb. 560 km

 

Távolság a tengerparttól: kb. 100 m-re homokos strand

 

Hasznos információk:

  • háziállat nem vihető
  • babaágy (1 éves korig) kérhető (€)
  • szálláselfoglalás az érkezés napján 14 órától lehetséges, elutazáskor 10 óráig kell elhagyni a szobákat

Szobák: Hotel Padova


2-3 fős superior szobák: szépen berendezett, kétágyas, kb. 22 m2-es, légkondicionált, egy fő részére pótágyazható (80x180 cm), park vagy tenger oldali, erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó/kád, wc, hajszárító), műholdas tv, telefon, minibár.

 

2-4 fős szobák: szépen berendezett, kb. 27 m2-es, légkondicionált, kétágyas, két fő részére pótágyazható, park vagy tenger oldali, erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó/kád, wc, hajszárító), műholdas tv, telefon, minibár.

Étkezés:


büfé reggeli és büfé vacsora.

Árak: Hotel Padova

Az árak az utazás időpontjától és a foglaltságtól függően változnak. Írjon nekünk, és elküldjük a legjobb elérhető ajánlatot – személyre szabva, azonnali foglalási lehetőséggel.

Ajánlatot kérek
[Dátumválasztásnál óra-percet nem kell megadni.]











Hová küldhetjük az ajánlatot?

Egyéb információk:

Korábban is foglalt nálunk? Kedvezmények törzsutasainknak.

 

Eurós áraink garantáltak, forintos áraink az árfolyam változásnak megfelelően változhatnak. Az árfolyamváltozás későbbi negatív hatásainak elkerülése érdekében javasoljuk az euróban, vagy az egy összegben forintban történő fizetést.

 

Ajánlatainknál látható képek minden esetben az adott szálláson készültek, azonban csak mintaként szolgálnak. Partnereink fenntartják maguknak a változtatás jogát (árak, szolgáltatások, akciók stb.), melyeket honlapunkon igyekszünk a lehető leggyorsabban lekövetni, hogy Utasainkat a lehető legpontosabban tájékoztassuk. E változtatásokból adódó esetleges félreértésekért, kellemetlenségekért irodánk felelősséget nem vállal.

 

 

Horvátország, Kvarner-öböl, Rab-sziget, Hotel Padova


Az ajánlat kinyomtatásához kérjük kattintson ide!

Rólunk írták

Kedves Renáta! Nagyon köszönöm a sok segítséget, messze a legjobb kiszolgálást kaptam az összes többi irodával összehasonlítva.

Szia Reni! Igazán jól éreztük magunkat Roglán. Helyesek azok a kis bungalók. ...Köszönjük a közvetítést, ismét nagyon jól éreztük magunkat!

 

Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget, minden nagyon jó volt. Jövőre is önökkel szeretnénk utazni.

Kedves Travelteam team! A héten K. Gy. és kedves családja foglalásával az én és családom is egy fantasztikus hetet töltöttünk el Villachban. Minden felesleges ömlengés nélkül köszönöm a hotel ajánlását, a foglalást, minden remek volt.

Miért épp a Travelteam?

  • velünk foglalását gyorsan és egyszerűen intézheti
  • honlapunkon megbízható és részletes információkat talál
  • felkészült kollégáink minden kérdésére választ adnak
  • segítünk megtalálni az Önnek megfelelő utazást
  • garantáltan azt kapja, amit ígérünk
  • munkánkért felelősséget vállalunk
  • áraink átláthatóak és kedvezőek
  • ha segítség kell, non-stop elérhet minket utazása alatt is
  • bejegyzett utazási irodaként, szabályszerűen működünk

Foglalás előtt hasznos:

Utazás előtt hasznos:

Társoldalaink:


Travelteam ajánlatok számokban: 6 ország, 2 akciós utazás, 351 tengerparti nyaralás, 862 hegyvidéki/tóparti nyaralás, 843 síút, 85 körutazás. 705 szállás Ausztria, 122 szállás Franciaország, 149 szállás Horvátország, 269 szállás Olaszország, 17 szállás Szlovákia, 33 szállás Szlovénia legnépszerűbb üdülőhelyein.

2009 - 2025 CIT Group
Travelteam