Síelés & téli pihenés Karintiában verhetetlen áron!

2-8 fős apartmanok 15 percre Gerlitzen síterepétől.
6 nap/5 éj önellátással 4.375 Ft/fő-től. Félpanzió előfizethető

Prémium pályaszállás síhotelek

Kiváló ár-érték arányú 4* szállodák Nassfeld és Katschberg síterepén
Folyamatos akciók a téli szezonban!

Síelés az all inclusive ellátás kényelmével

Italfogyasztás és extrák az árban
Költséghatékony úgy is, hogy nem kell egész nap a szálláson (l)ennie! :-)

Segítünk megtalálni síszállását!

Írja meg, mikor és milyen síelést tervez, és elküldjük az elképzeléseinek megfelelő síajánlatot!
Kattintson ide az ajánlat kéréshez >>>

Ajándékozzon karácsonyra élményt szeretteinek!

Válasszon tetszőleges összegben vásárolható, személyre szabható és látványos ajándékutalványaink közül.

Elérhetőség

06 1 301 0723

info@travelteam.hu

Eng.szám: U-001064

További információk...

Ajánlatkérés

Név*
Telefonszám*
E-mail*
Úti cél*
Érkezés*
Elutazás*
Utazók száma*
Szállástípus, Árkategória
Egyéb kérés
 
Ajánlatot kérek

Montepitti apartmanok

Árak / Foglalás

A napfényes Toszkána vidékén, Livorno tartományban, Suvereto település szélén találhatók a Montepitti apartmanok. A domboldalban fekvő, mediterrán üdülőfaluban 6 különálló épületben összesen 135 apartman foglalható. Az apartmanok 2-5 személyesek, ezért családoknak és kisebb baráti társaságoknak is ideálisak. A pálmafákkal övezett kertben két medence található, melyek körül napágyak és napernyők várják a nyaralókat. A vendégek kényelmét az üdülőben több szolgáltatás teszi még kellemesebbé. A recepciónál, az étteremnél és a medence mellett ingyenes WiFi internet is elérhető. Suvereto település központja kb. 4,5 kilométerre van.

 

Szolgáltatások: recepció, étterem, bár, tv szoba, internetsarok (€), WiFi internet, légkondicionálás, külső medence, külső gyermekmedence, fitness terem (€), kert, asztalitenisz, boccia, strandröplabda-pálya, teniszpálya (€), napágyak, napernyők, kerékpárkölcsönzés (€), parkoló.

 

Távolság Budapesttől: kb. 1.090 km

 

Távolság a tengerparttól: kb. 11 kilométerre kavicsos, köves, homokos strand

 

Hasznos információk:

  • háziállat vihető (10 Euro/nap, max. 8 kg)
  • babaágy kérhető (5 Euro/éj)
  • a medence május közepétől szeptember végéig tart nyitva 9-13 és 16-19 óra között, a medencében úszósapka viselése kötelező
  • elutazáskor az apartmanok konyháit tisztán, kitakarítva, rendezetten kell átadni, ellenkező esetben 30 Euro/apartman végtakarítás fizetendő
  • szálláselfoglalás az érkezés napján 17 órától lehetséges elutazáskor 10 óráig kell elhagyni az apartmanokat

     

Nyári információk


A Montepitti apartmanok kb. 11 kilométerre vannak a tengerparttól, ahol kavicsos, köves, homokos strand várja a nyaralókat. Ha igazi homokkal borított strandon mártóznánk meg a tengerben, akkor érdemes elmenni a kb. 20 kilométerre fekvő San Vincenzo strandjára. Suveretótól csak 10 km-re található Campiglia Marittimába, melynek középkori eredetű, hangulatos kis óvárosa sok turistát vonz a környéken.

Szobák: Montepitti apartmanok


2 fős apartman: kb. 39 m2 alapterületű, két légterű, hangulatosan berendezett, légkondicionált, teraszos vagy erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, nappali, konyhasarok (tűzhely, hűtőszekrény, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), tv, telefon, széf.

 

2-4 fős apartman: kb. 45 m2 alapterületű, két légterű, hangulatosan berendezett, légkondicionált, teraszos vagy erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, nappali két főnek ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (tűzhely, hűtőszekrény, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), tv, telefon, széf.

 

3-5 fős apartman: kb. 50 m2 alapterületű, három légterű, hangulatosan berendezett, légkondicionált, teraszos vagy erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, hálószoba egy vagy két normál ággyal, nappali egy vagy két fő részére ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (tűzhely, hűtőszekrény, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), tv, telefon, széf.

Étkezés:


önellátás. A helyszínen reggeli vagy félpanzió előfizethető.

Árak: Montepitti apartmanok

Az árak az utazás időpontjától és a foglaltságtól függően változnak. Írjon nekünk, és elküldjük a legjobb elérhető ajánlatot – személyre szabva, azonnali foglalási lehetőséggel.

Ajánlatot kérek
[Dátumválasztásnál óra-percet nem kell megadni.]











Hová küldhetjük az ajánlatot?

Egyéb információk:

Korábban is foglalt nálunk? Kedvezmények törzsutasainknak.

 

Eurós áraink garantáltak, forintos áraink az árfolyam változásnak megfelelően változhatnak. Az árfolyamváltozás későbbi negatív hatásainak elkerülése érdekében javasoljuk az euróban, vagy az egy összegben forintban történő fizetést.

 

Ajánlatainknál látható képek minden esetben az adott szálláson készültek, azonban csak mintaként szolgálnak. Partnereink fenntartják maguknak a változtatás jogát (árak, szolgáltatások, akciók stb.), melyeket honlapunkon igyekszünk a lehető leggyorsabban lekövetni, hogy Utasainkat a lehető legpontosabban tájékoztassuk. E változtatásokból adódó esetleges félreértésekért, kellemetlenségekért irodánk felelősséget nem vállal.

 

 

Olaszország, Toszkána, Livorno, Suvereto (Le Corti di Montepitti)


Az ajánlat kinyomtatásához kérjük kattintson ide!

Rólunk írták

Kedves Attila! Nagyon elégedettek voltunk a szállással. Gyönyörű időt fogtunk ki, felejthetetlen élmény marad ez a nyaralás. Köszönöm a közreműködésüket!

Kedves Travelteam team! A héten K. Gy. és kedves családja foglalásával az én és családom is egy fantasztikus hetet töltöttünk el Villachban. Minden felesleges ömlengés nélkül köszönöm a hotel ajánlását, a foglalást, minden remek volt.

 

Kedves Dorottya! Megérkeztünk a tiroli nyaralásról. Minden nagyon szép volt, és jól éreztük magunkat... Ezúton köszönjük a segítségét és közreműködését!

Kedves Orsolya! Engedd meg, hogy megköszönjem a munkádat. Soha egyetlen utazási irodában nem kaptam ilyen kiszolgálást és soha nem voltam ennyire megelégedve, mint most veletek. A hotel is nagyon jó volt.

Miért épp a Travelteam?

  • velünk foglalását gyorsan és egyszerűen intézheti
  • honlapunkon megbízható és részletes információkat talál
  • felkészült kollégáink minden kérdésére választ adnak
  • segítünk megtalálni az Önnek megfelelő utazást
  • garantáltan azt kapja, amit ígérünk
  • munkánkért felelősséget vállalunk
  • áraink átláthatóak és kedvezőek
  • ha segítség kell, non-stop elérhet minket utazása alatt is
  • bejegyzett utazási irodaként, szabályszerűen működünk

Foglalás előtt hasznos:

Utazás előtt hasznos:

Társoldalaink:


Travelteam ajánlatok számokban: 6 ország, 2 akciós utazás, 339 tengerparti nyaralás, 861 hegyvidéki/tóparti nyaralás, 843 síút, 85 körutazás. 706 szállás Ausztria, 105 szállás Franciaország, 148 szállás Horvátország, 269 szállás Olaszország, 17 szállás Szlovákia, 33 szállás Szlovénia legnépszerűbb üdülőhelyein.

2009 - 2026 CIT Group
Travelteam