Síelés & téli pihenés Karintiában verhetetlen áron!

2-8 fős apartmanok 15 percre Gerlitzen síterepétől.
6 nap/5 éj önellátással 9.190 Ft/fő-től. Félpanzió előfizethető

Nassfeld: síajánlatok kedvezményes síbérlettel

Pályaszállás akciók, sícsomagok apartmanban & félpanzióval.
Síszezon kezdet: 2025. dec. 6

Prémium pályaszállás síhotelek

Kiváló ár-érték arányú 4* szállodák Nassfeld és Katschberg síterepén
Folyamatos akciók a téli szezonban!

Segítünk megtalálni síszállását!

Írja meg, mikor és milyen síelést tervez, és elküldjük az elképzeléseinek megfelelő síajánlatot!
Kattintson ide az ajánlat kéréshez >>>

Elérhetőség

06 1 301 0723

info@travelteam.hu

Eng.szám: U-001064

További információk...

Ajánlatkérés

Név*
Telefonszám*
E-mail*
Úti cél*
Érkezés*
Elutazás*
Utazók száma*
Szállástípus, Árkategória
Egyéb kérés
 
Ajánlatot kérek

Splendido üdülőfalu

Árak / Foglalás

A teljesen felújított Splendido üdülőfalu apartmanjai Bibione Spiaggia üdülőrészen, hangulatos, zöldfás környezetben találhatók, kb. 1,5 km-re a strandtól és 300 méterre a központtól. A medencés üdülőfaluban több típusú apartman, 2-4 fős, 4-6 fős és 6-8 fős apartman is foglalható, így kisebb és nagyobb létszámú társaságok részére is megfelelő választás.

 

Szolgáltatások: kültéri medence, légkondicionálás, játszótér, kert, parkoló.

 

Távolság Budapesttől: kb. 645 km

 

Távolság a tengerparttól: kb. 1,5 km-re homokos strand napágyakkal, napernyőkkel.

 

Hasznos információk:

  • a strand és az üdülőfalu közt ingyenes transzferszolgáltatás vehető igénybe
  • háziállat nem vihető
  • babaágy kérhető (5 Euro/nap)
  • ágyneműhuzatot, törölközőt, konyharuhát vinni kell
  • elutazáskor az apartmanokat tisztán, rendezetten kell átadni, ellenkező esetben extra takarítási díj fizetendő (kb. 55-85 Euro)
  • az apartmanokhoz egy napernyő, egy napozószék és egy napágy tartozik a tengerparton május közepétől szeptember közepéig
  • szálláselfoglalás az érkezés napján 17-20 között lehetséges, elutazáskor 9-ig kell elhagyni az apartmanokat

Szobák: Splendido üdülőfalu


2-4 fős B apartmanok: két légterű, földszinti, kényelmesen berendezett, légkondicionált, erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, nappali két fő részére ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (gáztűzhely, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc), tv, széf.

 

4-6 fős C apartmanok: három légterű, első emeleti, kényelmesen berendezett, légkondicionált, erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, kétágyas hálószoba, nappali két fő részére ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (gáztűzhely, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc), tv, széf.

 

4-6 fős C1 apartmanok: három légterű, földszinti, kényelmesen berendezett, légkondicionált, erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, kétágyas hálószoba, nappali két fő részére ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (gáztűzhely, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc), tv, széf.

 

4-6 fős C2 apartmanok: három légterű, földszinti, kényelmesen berendezett, légkondicionált, erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, kétágyas hálószoba, nappali két fő részére ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (gáztűzhely, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc), tv, széf.

A 4-6 fős C2 apartmanok ikerházban találhatók.

 

6-8 fős D apartmanok: négy légterű, első emeleti, kényelmesen berendezett, légkondicionált, erkélyes apartmanok.

Felszereltség: duplaágyas hálószoba, két kétágyas hálószoba, nappali két fő részére ággyá nyitható kanapéval, konyhasarok (gáztűzhely, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, edények, evőeszközök), fürdőszoba (zuhanyzó, wc), tv, széf.

Étkezés:


önellátás.

Árak: Splendido üdülőfalu

Nyári árak


Az ár tartalmazza:

  • szállást
  • gáz- és áramhasználatot
  • végtakarítást
  • egy napernyő, egy napozószék és egy napozóágy használatát a tengerparton (május közepe és szeptember közepe közti időszakokra)

 

Az ár nem tartalmazza:

  • üdülőhelyi adó: 4 éves kortól kb. 1,15 Euro/fő/éj, a helyszínen fizetendő
  • kauciót (100 Euro/apartman), a helyszínen fizetendő
  • ágyneműhuzatot, törölközőt
  • ellátást, utazást, biztosítást

 

*Tájékoztató jellegű kezdő árak, az elérhető legjobb árakért kérje ajánlatunkat!

Ennél az ajánlatnál dinamikus árazást alkalmazunk, azaz fix árlista helyett az utazás időpontja és az aktuális foglaltság függvényében változnak az árak. A táblázatban megjelölt kezdő áraktól egyes időpontok árai akár jelentősen is eltérhetnek!




Időszak2-4 fős B apartman (-tól)*
/ apt./ éj
4-6 fős C apartman (-tól)*
/ apt./ éj
4-6 fős C1 apartman (-tól)*
/ apt./ éj
4-6 fős C2 apartman (-tól)*
/ apt./ éj
6-8 fős D apartman (-tól)*
/ apt./ éj
2025-04-12 - 2025-06-20
min. 7 éj
113 €
48 600 Ft
126 €
54 200 Ft
130 €
55 900 Ft
172 €
74 000 Ft
144 €
62 000 Ft
2025-06-21 - 2025-09-05
min. 7 éj
143 €
61 500 Ft
160 €
68 800 Ft
165 €
71 000 Ft
218 €
93 800 Ft
182 €
78 300 Ft
2025-09-06 - 2025-11-07
min. 7 éj
76 €
32 700 Ft
84 €
36 200 Ft
87 €
37 500 Ft
115 €
49 500 Ft
96 €
41 300 Ft

Felárak, hozzárendelhető szolgáltatások:


Egyéb információk:

Korábban is foglalt nálunk? Kedvezmények törzsutasainknak.

 

Eurós áraink garantáltak, forintos áraink az árfolyam változásnak megfelelően változhatnak. Az árfolyamváltozás későbbi negatív hatásainak elkerülése érdekében javasoljuk az euróban, vagy az egy összegben forintban történő fizetést.

 

Ajánlatainknál látható képek minden esetben az adott szálláson készültek, azonban csak mintaként szolgálnak. Partnereink fenntartják maguknak a változtatás jogát (árak, szolgáltatások, akciók stb.), melyeket honlapunkon igyekszünk a lehető leggyorsabban lekövetni, hogy Utasainkat a lehető legpontosabban tájékoztassuk. E változtatásokból adódó esetleges félreértésekért, kellemetlenségekért irodánk felelősséget nem vállal.

 

Olaszország, Észak-Adria, Bibione Spiaggia, Splendido üdülőfalu (Villaggio Splendido)


Az ajánlat kinyomtatásához kérjük kattintson ide!

Rólunk írták

Kedves Dorottya! Köszönjük a segítséget, minden nagyszerű volt.

Kedves Cecília! Szeretném megköszönni segítségét a szállásfoglaláshoz! Gyönyörú helyre sikerült az Ön közvetítésével eljutnunk. A szállás is remek volt, bátran ajánlom mindenkinek. Boldog és sikeres új évet kívánok!

 

Kedves Orsolya! Engedd meg, hogy megköszönjem a munkádat. Soha egyetlen utazási irodában nem kaptam ilyen kiszolgálást és soha nem voltam ennyire megelégedve, mint most veletek. A hotel is nagyon jó volt.

Kedves Orsolya! Haza érkeztünk az ausztriai kirándulásról. Minden rendben volt... Külön kiemelem azt a figyelmességet, hogy az adott régió látnivalóira, nevezetességeire vonatkozó tájékoztatót mellékelték. További eredményes munkát kívánunk.

Miért épp a Travelteam?

  • velünk foglalását gyorsan és egyszerűen intézheti
  • honlapunkon megbízható és részletes információkat talál
  • felkészült kollégáink minden kérdésére választ adnak
  • segítünk megtalálni az Önnek megfelelő utazást
  • garantáltan azt kapja, amit ígérünk
  • munkánkért felelősséget vállalunk
  • áraink átláthatóak és kedvezőek
  • ha segítség kell, non-stop elérhet minket utazása alatt is
  • bejegyzett utazási irodaként, szabályszerűen működünk

Foglalás előtt hasznos:

Utazás előtt hasznos:

Társoldalaink:


Travelteam ajánlatok számokban: 6 ország, 350 tengerparti nyaralás, 840 hegyvidéki/tóparti nyaralás, 816 síút, 85 körutazás. 688 szállás Ausztria, 119 szállás Franciaország, 150 szállás Horvátország, 269 szállás Olaszország, 16 szállás Szlovákia, 32 szállás Szlovénia legnépszerűbb üdülőhelyein.

2009 - 2025 CIT Group
Travelteam