Tirolban, a Kaltenbach feletti hegyoldalban, 1.150 méteren található apartmanház, gyönyörű kilátással a Zillertal völgyre. Az erdő övezte apartmanház a Hochzillertal kabinos felvonó középső állomása mellett van, Kaltenbachból egy 4 km hosszú hegyi úton érhető el, de Aschau felől is megközelíthető (kb. 5 km). Az épületben 6 apartman foglalható, a ház első szintjén a tulajdonos lakik. Étterem, bolt legközelebb Kaltenbachban található.
babaágy ingyen kérhető (az apartmanok max. létszáma nem léphető túl)
télen a ház megközelítéséhez hóláncra lehet szükség
Téli információk
A Kaltenbachból induló Hochzillertal kabinos felvonó középső állomása a háztól mindössze 400 méterre van (az erdő túloldalán, az út kicsit emelkedik). A felvonóval becsatlakozhatunk Hochzillertal-Hochfügen sípályarenszerébe. A sípályákról visszafelé ugyanide a felvonó középső állomásához, illetve megfelelő hóhelyzet esetén erdei úton keresztül akár egészen a házig csúszhatunk. Figyelem: a felvonó középső állomásánál nincs síbérlet kassza, a síbérletet érdemes már az érkezés napján a kaltenbachi völgyállomáson kiváltani! Aki nem szeretne sífelszerelésben gyalogolni az apartmanháztól a felvonóig, sífelszerelését érdemes a Hochzillertal kabinos felvonó felső állomásánál lévő sítárolóban hagynia (€). Zillertal többi síterepe autóval érhető el.
11 fős apartman: (1 db) hat légterű, kb. 150 m2-es, emeleti, otthonosan berendezett apartman.
Felszereltség: előszoba, négy duplaágyas hálószoba, egy háromágyas hálószoba, nappali konyhasarokkal (tűzhely, sütő, hűtőszekrény, kávéfőző, vízforraló, kenyérpirító, edények), étkezőasztal, két fürdőszoba (zuhanyzó, wc), műholdas tv. Ha 11 főnél kevesebben foglalják az apartmant, akkor nem mindegyik szoba lesz használható.
Étkezés:
önellátás.
Árak: Hochzillertal apartmanház
Az árak az utazás időpontjától és a foglaltságtól függően változnak. Írjon nekünk, és elküldjük a legjobb elérhető ajánlatot – személyre szabva, azonnali foglalási lehetőséggel.
Eurós áraink garantáltak, forintos áraink az árfolyam változásnak megfelelően változhatnak. Az árfolyamváltozás későbbi negatív hatásainak elkerülése érdekében javasoljuk az euróban, vagy az egy összegben forintban történő fizetést.
Ajánlatainknál látható képek minden esetben az adott szálláson készültek, azonban csak mintaként szolgálnak. Partnereink fenntartják maguknak a változtatás jogát (árak, szolgáltatások, akciók stb.), melyeket honlapunkon igyekszünk a lehető leggyorsabban lekövetni, hogy Utasainkat a lehető legpontosabban tájékoztassuk. E változtatásokból adódó esetleges félreértésekért, kellemetlenségekért irodánk felelősséget nem vállal.