Ski Amadé pályaszállás kedvező áron!

Medencés hotel Hochkönig sípályái mellett.

Nassfeld síelés pályaszálláson!

Hotel a sípályák mellett szaunával és félpanziós ellátással.

Szaunás apartmanház Nassfeld közelében!

Tágas, világos 2-6 fős apartmanok 15 km-re a sítereptől.
Síbusz megálló az apartmanház mellett.

Elérhetőség

06 1 301 0723

info@travelteam.hu

Eng.szám: U-001064

További információk...

Ajánlatkérés

Név*
Telefonszám*
E-mail*
Úti cél*
Érkezés*
Elutazás*
Utazók száma*
Szállástípus, Árkategória
Egyéb kérés
 
Ajánlatot kérek

Hotel Berghof Söll


Tirol gyönyörű vidékén, Söll központjától kb. 3 km-re található, az erdőszéli, patakparti, Hotel Berghof Söll. A hotel vendégei élvezhetik a nyugodt, erdei környezetet, a csodálatos panorámát. A hotelben 2-3 fős, de nagyobb létszámú családok számára 4-6 fős szobák is foglalhatók. A szállás wellness részlegén többféle szauna közül választhatnak a vendégek, nyáron pedig a hotel kertjében található fürdőtó nyújthat felfrissülést. Gyerekek számára a játszótér, a kis kültéri medence, az állatsimogató vagy a pónilovaglás teszi teljesebbé az önfeledt nyaralást. A környék nyáron számos kirándulási lehetőséget, télen pedig remek sípályákat kínál, így a Hotel Berghof Söll kiváló választás télen és nyáron is.

 

Szolgáltatások: recepció, lift, étterem, bár, kávézóterasz, WiFi internet, fürdőtó, kültéri gyerekmedence, finn szauna, infra szauna, bio szauna, masszázs (€), fitneszterem, pihenőszoba, kert, játszótér, kerékpártároló, asztalitenisz, sítároló, parkoló, garázs (€).

 

Távolság Budapesttől: kb. 665 km

 

Hasznos információk:

  • háziállat vihető (28 Euro/nap)
  • babaágy kérhető (30 Euro/nap)
  • garázs díja (10 Euro/nap)
  • szálláselfoglalás az érkezés napján 14 órától lehetséges, elutazáskor 10 óráig kell elhagyni a szobákat

Téli információk


A hotel közelében síbusz található, amivel könnyen elérhetjük Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental 284 km-es síterepét.

Szobák: Hotel Berghof Söll


2 fős standard szoba: kétágyas, kb. 16 m2-es, nem pótágyazható, kényelmesen berendezett, erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), műholdas tv.

 

2-3 fős standard szoba: kétágyas, kb. 22 m2-es, egy fő részére pótágyazható, kényelmesen berendezett, erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), műholdas tv.

 

2-4 fős standard szoba: kétágyas, kb. 24 m2-es, két fő részére pótágyazható, kényelmesen berendezett, erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), műholdas tv.

 

2-4 fős comfort szoba: kétágyas, kb. 20 m2-es, két fő részére pótágyazható, szépen berendezett, erkélyes szobák.

Felszereltség: fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), műholdas tv.

 

4-6 fős standard szoba: négyágyas, kb. 36 m2-es, két légterű, két fő részére pótágyazható, kényelmesen berendezett, erkélyes szobák.

Felszereltség: nappali duplaággyal tolóajtóval elválasztott szoba kinyitható kétszemélyes kanapéval és duplaággyal vagy emeletes ággyal, fürdőszoba (zuhanyzó, wc, hajszárító), műholdas tv.

Étkezés:


büfé reggeli és 4 fogásos menüválasztásos vacsora.

Egyéb információk:

Korábban is foglalt nálunk? Kedvezmények törzsutasainknak.

 

Eurós áraink garantáltak, forintos áraink az árfolyam változásnak megfelelően változhatnak. Az árfolyamváltozás későbbi negatív hatásainak elkerülése érdekében javasoljuk az euróban, vagy az egy összegben forintban történő fizetést.

 

Ajánlatainknál látható képek minden esetben az adott szálláson készültek, azonban csak mintaként szolgálnak. Partnereink fenntartják maguknak a változtatás jogát (árak, szolgáltatások, akciók stb.), melyeket honlapunkon igyekszünk a lehető leggyorsabban lekövetni, hogy Utasainkat a lehető legpontosabban tájékoztassuk. E változtatásokból adódó esetleges félreértésekért, kellemetlenségekért irodánk felelősséget nem vállal.

 

Ausztria, Tirol, Söll am Wilder Kaiser, Hotel Berghof Söll


Az ajánlat kinyomtatásához kérjük kattintson ide!

Rólunk írták

Kedves Pál Dorottya! Szeretnénk tájékoztatni, hogy az indulás előtti aggodalmunk teljesen felesleges volt. Remek 6 napot töltöttünk Medulinban. ...Köszönjük a gyors és pontos közvetítést, ügyintézést.

Kedves Attila! Megérkeztünk Trogirból, nagyon jól éreztük magunkat. Az Ön által ajánlott apartmannal teljes mértékben meg voltunk elégedve. ...Úgy gondolom, a jövőben is igénybe vesszük a segítségét. Üdvözlettel!

 

Kedves Travelteam team! A héten K. Gy. és kedves családja foglalásával az én és családom is egy fantasztikus hetet töltöttünk el Villachban. Minden felesleges ömlengés nélkül köszönöm a hotel ajánlását, a foglalást, minden remek volt.

Kedves Renáta! Nagyon köszönöm a sok segítséget, messze a legjobb kiszolgálást kaptam az összes többi irodával összehasonlítva.

Miért épp a Travelteam?

  • velünk foglalását gyorsan és egyszerűen intézheti
  • honlapunkon megbízható és részletes információkat talál
  • felkészült kollégáink minden kérdésére választ adnak
  • segítünk megtalálni az Önnek megfelelő utazást
  • garantáltan azt kapja, amit ígérünk
  • munkánkért felelősséget vállalunk
  • áraink átláthatóak és kedvezőek
  • ha segítség kell, non-stop elérhet minket utazása alatt is
  • bejegyzett utazási irodaként, szabályszerűen működünk

Foglalás előtt hasznos:

Utazás előtt hasznos:

Társoldalaink:


Travelteam ajánlatok számokban: 7 ország, 2 akciós utazás, 431 tengerparti nyaralás, 1105 hegyvidéki/tóparti nyaralás, 1073 síút, 90 körutazás. 1049 szállás Ausztria, 131 szállás Franciaország, 168 szállás Horvátország, 340 szállás Olaszország, 52 szállás Svájc, 13 szállás Szlovákia, 35 szállás Szlovénia legnépszerűbb üdülőhelyein.

2009 - 2023 CIT Group
Travelteam